هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402 چقدر می باشد؟ انباشته شدن چربی ها در برخی قسمت های بدن از جمله شکم و پهلوها، منجر به ایجاد ظاهر ناخوشایندی می شود.

رعایت رژیم غذایی و همینطور ورزش کردن برای بسیاری از افراد خسته کننده است؛ به همین دلیل به دنبال عمل های جراحی هستند که بتوانند به صورت موضعی، چربی های بدن خود را خارج کنند.

بسیاری از افراد که علاقه مند به لیپوساکشن هستند، تمایل دارند از هزینه های این عمل جراحی در سال جاری مطلع گردند. هزینه عمل لیپوساکشن در سال 1402 نسبت به سال گذشته، 20 الی 30 درصد افزایش داشته است.

این افزایش قیمت به دلیل افزایش دستمزد دستیاران جراح و همینطور افزایش هزینه های مراکز جراحی می باشد. به طور کلی هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402، بین 25 الی 35 میلیون تومان برآورد می گردد.

از شما دعوت می کنیم در ادامه مطلب با تاپ کلینیک – مرکز تخصصی زیبایی در تهران همراه باشید تا به بررسی هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402 بپردازیم.

لیپوساکشن چیست؟

ساکشن از روش های مورد استفاده برای کوچک کردن شکم است، که هدف از آن خارج کردن چربی های اضافه از محل مورد نظر به منظور رسیدن به تناسب اندام ایده آل می باشد.

طی این روش از ابزاری به نام ساکشن و یا مکش برای برداشتن چربی ها از نواحی خاصی از بدن همچون شکم، باسن، ران، بازوها و یا گردن استفاده می کنند.

از آنجایی که در این روش، ضمن برداشتن چربی ها، می توان به آنها شکل نیز داد، لیپوساکشن با نام های دیگری شامل لیپوپلاستی و یا کانتورینگ نیز شناخته می شود.

بسیاری به دنبال هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402 هستند تا از این روش به عنوان روشی برای لاغری استفاده کنند.

لیپوساکشن روشی برای کاهش وزن نیست و اگر دچار چاقی شدیدی هستید، بهتر است به کمک رژیم غذایی و یا ورزش کردن و یا روش های لاغری، جهت کم کردن وزن خود اقدام کنید تا بتوانید اینگونه مقادیر بیشتری از وزن بدنی خود را کم کنید.

اما اگر در نقاط خاصی از بدنتان همچون شکم و پهلو، چربی های انباشته شده زیادی دارید؛ ولی وزن بدنی شما ثابت است، لیپوساکشن می تواند گزینه ای مناسب برایتان باشد.

لیپوساکشن شکم و پهلوها

لیپوساکشن از راه حل های مناسب برای از بین بردن چربی های جمع شده در ناحیه شکم و پهلوها می باشد و افرادی که دارای تناسب اندام خوبی هستند، اما از طریق رعایت رژیم غذایی و همینطور ورزش کردن به نتیجه نرسیده اند، می توانند این روش را انتخاب کنند.

موضوعی که علاوه بر هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402 حائز اهمیت است، این نکته می باشد که این روش برای از بین بردن چربی های زیرپوستی موثر است. چربی های احشایی که به طور محکم در داخل حفره شکم جاسازی می شوند را نمی توان ساکشن کرد، و تنها راه از بین بردن آن رژیم غذایی و ورزش کردن می باشد.

بنابراین بهتر است در جلسات مشاوره با پزشک شرکت کنید تا نوع چربی های شکم و پهلو شما مشخص شود؛ مقادیر زیادی چربی احشایی در ناحیه شکم، مانع لیپوساکشن شکم و پهلو نیست؛ اما بر روی نتیجه نهایی تاثیر گذار است.

لیپوساکشن شکم و پهلوها

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402

هزینه عمل لیپوساکشن شکم و پهلو وابسته به عوامل مختلفی با یکدیگر متفاوت می باشد که در ادامه پیرامون هر یک اطلاعاتی را ارائه کرده ایم.

هزینه عمل لیپوساکشن شکم

در برخی موارد بیمار دچار تجمع چربی در ناحیه شکم می باشد و پهلوهای او از وضعیت مناسبی برخوردار است.

در چنین شرایطی می توان گفت که هزینه لیپوساکشن شکم نسبت به افرادی که ساکشن شکم و پهلوی آنها به صورت همزمان انجام می شود، بسیار کمتر است.

بنابراین تعیین هزینه عمل لیپوساکشن شکم بیمار وابسته به میزان چربی جمع شده در ناحیه شکم بیمار است و تا زمانی که پزشک و جراح فرد را معاینه نکند، نمی توان هزینه دقیق این عمل زیبایی را مشخص کرد.

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402 – هزینه عمل لیپوساکشن پهلو ها

در برخی از موارد، بیمار دچار تجمع چربی در ناحیه پهلوها می باشد؛ در این حالت نیز می توان گفت که هزینه تخلیه چربی از ناحیه پهلوها به مراتب کمتر از تخلیه چربی از ناحیه شکم و پهلو می باشد.

از بین بردن چربی های جمع شده در ناحیه پهلوها با ورزش کردن کمی دشوار است؛ به همین دلیل است که بسیاری از افراد ترجیح می دهند که برای از بین بردن چربی های جمع شده در این ناحیه، به سراغ لیپوساکشن بروند.

عوامل موثر در هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402

عوامل بسیاری در هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402 تاثیر می گذارد که از مهم ترین آنها موارد زیر است:

  • وضعیت بیمار و میزان چربی های جمع شده در ناحیه شکم و پهلوهای او
  • مهارت و تجربه جراح
  • کادر پزشکی و دستیاران جراح و حقوق آنها
  • هزینه های مرکز جراحی لیپوساکشن
  • روش و تکنیک های مورد استفاده برای لیپوساکشن شکم و پهلو
  • شهر انتخابی برای جراحی لیپوساکشن
  • هزینه های جانبی شامل هزینه داروها، هزینه بستری بیمار، هزینه تهیه لباس و…

عوامل موثر در هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال

هزینه لیپوساکشن شکم و تزریق چربی به باسن همزمان

در برخی موارد، بیماران قصد دارند طی یک عمل زیبایی، ضمن خارج کردن چربی های شکم و پهلو، آن را به ناحیه باسن تزریق کنند.

طی این روش پزشک ابتدا چربی ها را از نقاط مورد نظر در شکم و پهلو خارج می کند و سپس آن را با استفاده از دستگاه مخصوصی تصفیه کرده و به ناحیه باسن تزریق می کند.

بدیهی است که این دو عمل زیبایی به طور همزمان، دارای هزینه بیشتری نسبت به هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو دارد که معمولا هزینه هریک جداگانه محاسبه می شود و در نهایت با هم جمع می شود.

هزینه روش های لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402

برای انجام لیپوساکشن شکم و پهلو، از روش ها و تکنیک های مختلفی استفاده می شود.

هر چه در عمل زیبایی لیپوساکشن از تکنیک ها و روش های جدیدتری استفاده شود، دارای عوارض کمتری نیز می باشد و هزینه بیشتری نیز دارد.

هزینه عمل لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو، نسبت به روش های سنتی دارای عوارض کمتری است، ضمن اینکه در مدت زمان کوتاهتری نیز انجام می شود.

طی این عمل، جراح می تواند با دقت بالاتری عمل کند؛ چراکه می تواند ارتعاشات لازم برای جدا کردن چربی ها از طریق لوله کانولا ایجاد نماید و به عبارتی بهتر نیازی نیست در این روش برای جدا کردن چربی ها از اعمال فشار کمک بگیرد.

هزینه عمل لیپوماتیک شکم و پهلو بر اساس میزان چربی های انباشته شده در این دو ناحیه محاسبه می شود.

هزینه عمل لیپوماتیک شکم و پهلو

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو با دستگاه پال در سال 1402

لیپوساکشن شکم با دستگاه پال که به لیپوساکشن قدرتی معروف است، از روش های جدید در زمینه لاغری می باشد.

این دستگاه ارتعاشات لازم را به وجود می آورد تا اینگونه چربی ها جدا سازی و خارج شوند. این روش سبب می شود که تخلیه چربی ها در مدت زمان کوتاه تر و در عین حال با دقت بالاتری انجام شود.

از آنجایی که لیپوساکشن شکم با دستگاه پال، ایمن تر و کم خطر تر است، نسبت به دیگر روش های قدیمی دارای هزینه بیشتری نیز می باشد.

هزینه لیپوساکشن اولترازد شکم و پهلو

اولترازد از شاخه های لیپوساکشن می باشد که در آن برای سست شدن چربی ها از امواج ماورا صوت استفاده می شود؛ امواجی که قدرت بالایی دارند و منجر به خرد شدن چربی ها می شوند.

این عمل نیازمند تجربه و مهارت بالای پزشک است و هزینه دقیق آن نیز پس از معاینه بیمار مشخص می گردد.

هزینه عمل لیپوساکشن در تهران چقدر است؟

بدیهی است که هزینه عمل لیپوساکشن در تهران نسبت به شهرستان ها بیشتر است.

حتی جالب است بدانید که این هزینه در نقاط مختلف تهران نیز با یکدیگر متفاوت می باشد؛ به طوری که به مراکز جراحی و مهارت جراح وابسته است. اما به طور کلی هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402 مبلغی در حدود 25 الی 35 میلیون تومان می باشد.

تقاضای زیاد برای انجام عمل زیبایی لیپوساکشن شکم و پهلو در تهران و همینطور وجود امکانات و تجهیزات بیشتر و متخصصین حرفه ای تر، سبب شده است که قیمت این عمل در پایتخت کمی بیشتر از شهرستان ها باشد.

با این حال شما برای برآورد دقیق هزینه عمل زیبایی لیپوساکشن، باید به پزشک خود مراجعه کنید و پس از اینکه تحت معاینه قرار گرفتید، از هزینه دقیق آن نیز مطلع گردید.

هزینه عمل لیپوساکشن در تهران چقدر است؟

سخن آخر

برای انجام هر عمل زیبایی، بهتر است قبل از رزرو نوبت، ابتدا از هزینه عمل مطلع شوید تا بتوانید با خیال راحت اقدام به عمل نمایید.

با توجه به اینکه عوامل متعددی در هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402 تاثیر گذار است، نمی توان به طور دقیق این هزینه را برآورد کرد و بهتر است ابتدا بیمار توسط پزشک معاینه شود تا میزان چربی های جمع شده در ناحیه شکم و پهلو و تکنیک مورد استفاده مشخص گردد و در نهایت مبلغ نهایی به بیمار اعلام شود.

در این مقاله از سایت تاپ کلینیک سعی کردیم، توضیحات لازم را در زمینه هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402 به شما عزیزان ارائه دهیم. همه ی شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ما در اینستاگرام، تلگرام، واتس اپ و یا تماس با شماره 09394216199 از مشاوره و راهنمایی رایگان ما بهره مند شوید.

سوالات متداول

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو در سال 1402 چقدر است؟

هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو وابسته به دستمزد پزشک، کلینیک انتخابی و … متغیر می باشد. بهتر است در انتخاب جراح برای لیپوساکشن شکم، هزینه را الویت اول قرار ندهید و سعی کنید پزشک کاربلد و حرفه ای را برای انجام این کار انتخاب کنید.

کدام یک از تکنیک های لیپوساکشن ارزان تر می باشد؟

تکنیک هایی که جدیدتر هستند و نسبت به روش های قدیمی عوارض کم تری دارند، نسبتا گران تر نیز می باشند. بهتر است در انتخاب تکنیک مناسب برای جراحی لیپوساکشن به توصیه پزشک خود توجه کنید.

متفرقهدکتر فرشاد مختاری نژادمشاهده نوشته ها

دکتر فرشاد مختاری نژاد

تخصص جراحی عمومی - دکترای حرفه‌ای پزشکی | محتوای فوق زیرنظر دکتر فرشاد مختاری نژاد متخصص جراحی عمومی و دکترای حرفه ای پزشکی با شماره نظام پزشکی: 109793 نگاشته شده است. درباره ما - فیس بوک - اینستاگرام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با دکتر: ۰۹۳۹۴۲۱۶۱۹۹